1,075
edits
Lëtzelúcia (talk | contribs) mNo edit summary |
Lëtzelúcia (talk | contribs) |
||
Line 37: | Line 37: | ||
|'''g'''i | |'''g'''i | ||
|'''j'''ob | |'''j'''ob | ||
|- | |||
|align="center" |<big>f</big> | |||
|'''f'''aur | |||
|'''f'''or | |||
|- | |- | ||
|align="center" |<big>ɸ</big> | |align="center" |<big>ɸ</big> | ||
|''' | |so'''ff'''iare | ||
|roughly like '''f'''or | |roughly like '''f'''or | ||
|- | |- | ||
Line 121: | Line 125: | ||
|'''c'''e | |'''c'''e | ||
|'''ch'''eck | |'''ch'''eck | ||
|- | |||
|align="center" |<big>v</big> | |||
|'''v'''armu | |||
|'''v'''est | |||
|- | |- | ||
|align="center" |<big>z</big> | |align="center" |<big>z</big> |
edits