682
edits
Fauxlosophe (talk | contribs) (Basic notes on the language) |
Fauxlosophe (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| border="1" cellpadding="1" cellspacing="1" class="bluetable lightbluebg" style="align:center; | |||
|Gwecwâr n'ôsa | |||
|Gécir di ba édhí | |||
|- | |||
|Dengecwâr ôsa, | |||
|Gécir di ba édhí | |||
|- | |||
|a ny gwô dy asâ, | |||
|del di me pél adhí | |||
|- | |||
|pon lhecw dy nanâr. | |||
|pon di ba tenira. | |||
|- | |||
|De asâ ngecwâr. | |||
|Té ítibh cu éndhí ba gécira, | |||
|- | |||
|Cwâ negw berôd lhanàr | |||
|Cór nég bérad lenár | |||
|- | |||
|Nyl pel lelycw c’hylàr | |||
|Cór níl pél nilár | |||
|- | |||
|Dengecwâr ôsa o ôrôdon, | |||
|In gécir tol ítibh me aradon | |||
|- | |||
|yn afongâm me en c’hón. | |||
|Tel calím me di ce én chon. | |||
|} | |||
edits