Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Loshi: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Loshi
(view source)
Revision as of 21:46, 6 August 2018
3 bytes added
,
6 August 2018
→Alphabet
Revision as of 21:45, 6 August 2018
(
view source
)
Kóði
(
talk
|
contribs
)
(
→Orthography
)
← Older edit
Revision as of 21:46, 6 August 2018
(
view source
)
Kóði
(
talk
|
contribs
)
(
→Alphabet
)
Newer edit →
Line 57:
Line 57:
|-
|-
| ä || Äni || [ɛɲ] || [ɛ]
| ä || Äni || [ɛɲ] || [ɛ]
|-
| ë || Ëni || [ɛɲ] || [ɛ]
| ë || Ëni || [ɛɲ] || [ɛ]
|}
|}
Kóði
375
edits