Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Loshi: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Loshi
(view source)
Revision as of 07:32, 15 November 2018
No change in size
,
15 November 2018
→Alphabet
Revision as of 07:30, 15 November 2018
(
view source
)
Kóði
(
talk
|
contribs
)
(
→Alphabet
)
← Older edit
Revision as of 07:32, 15 November 2018
(
view source
)
Kóði
(
talk
|
contribs
)
(
→Alphabet
)
Newer edit →
Line 64:
Line 64:
| t || Tá || [t]
| t || Tá || [t]
|-
|-
|
ú
||
Ứ
|| [uː]
|
u
||
U
|| [uː]
|-
| z ||Zani || [ʃ]
| z ||Zani || [ʃ]
|-
|-
Kóði
375
edits