Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Volapűük nulíik: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Volapűük nulíik
(view source)
Revision as of 21:22, 17 January 2019
3 bytes added
,
17 January 2019
→Morphology
Revision as of 21:21, 17 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Morphology
)
← Older edit
Revision as of 21:22, 17 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Morphology
)
Newer edit →
Line 116:
Line 116:
|-
|-
|Telđegänáms.
|Telđegänáms.
|-
||TWENTY-pers.-pres.-m.pl.
||TWENTY-pers.-pres.-m.pl.
|}
|}
ArmasUkko
527
edits