Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Volapűük nulíik: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Volapűük nulíik
(view source)
Revision as of 19:35, 25 January 2019
8 bytes removed
,
25 January 2019
→Posession
Revision as of 19:35, 25 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Posession
)
← Older edit
Revision as of 19:35, 25 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Posession
)
Newer edit →
Line 651:
Line 651:
||-p-
||-p-
||-pt-
||-pt-
|
|colspan ="4" | -ps-
|colspan ="4" | -ps-
|-
|-
!rowspan ="1" colspan ="2" | inanimate
!rowspan ="1" colspan ="2" | inanimate
||-n-
||-n-
||-nt-
||-nt-
|
|-nz-
|
colspan ="4"
| -nz-
||-nz-
||-nz-
|
|-nz-
|-
|-
|}
|}
ArmasUkko
527
edits