6,696
edits
mNo edit summary |
Castillerian (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 26: | Line 26: | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Lôppic|Lôppic]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Lôppic|Lôppic]] | ||
|- | |||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Maryan Coptic|Maryan Coptic]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;"| [[IPA for Mihousapeja|Mihousapeja]] | | style="text-align: center;"| [[IPA for Mihousapeja|Mihousapeja]] |
edits