7,915
edits
Line 262: | Line 262: | ||
| X || xp|| xt|| xk|| xb|| xd|| xg|| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - | | X || xp|| xt|| xk|| xb|| xd|| xg|| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
|M||mp||-||-||mb||-||-||-||-||mph||-||-||mm||-||-||- | |M||mp||-||-||mb||-||-||-||-||mph||-||-||mm||-||-||-|| | ||
|N||-||nt||-||-||nd||-||ns||nx||-||nth||-||-||nn||-||nl | |||
|Q||-||-||qk||-||-||qg||-||-||-||-||qkh||-||-||qq||- | |||
|} | |} | ||
edits