7,915
edits
Line 208: | Line 208: | ||
| D|| - || - || - || -||-||-||-||-||-||-||-||-|| -|| dl*|| dr*|| dv*||dy* | | D|| - || - || - || -||-||-||-||-||-||-||-||-|| -|| dl*|| dr*|| dv*||dy* | ||
|- | |- | ||
| S || sp||st|| sk||-||-||-|| -|| -|| -||-||sl|| sr|| -||- | |||
| S || sp||st|| sk | |||
|- | |- | ||
|PH||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||phl*||phr*||-||- | |PH||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||phl*||phr*||-||- |
edits