138,989
edits
m (→Đ) |
m (→T) |
||
Line 289: | Line 289: | ||
|- | |- | ||
|teap||at all|||| | |teap||at all|||| | ||
|- | |- | ||
|Tniap||beverage|||| | |Tniap||beverage|||| | ||
Line 299: | Line 297: | ||
|- | |- | ||
|Twâhng||lamp|||| | |Twâhng||lamp|||| | ||
|- | |||
|täv||one|||| | |||
|- | |- | ||
!colspan="4"| | !colspan="4"| |
edits