Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Suwáá/Unknown: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Suwáá/Unknown
(view source)
Revision as of 22:23, 21 April 2015
1 byte added
,
21 April 2015
m
→Consonants
Revision as of 22:23, 21 April 2015
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Consonants
)
← Older edit
Revision as of 22:23, 21 April 2015
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Consonants
)
Newer edit →
Line 295:
Line 295:
! {{recon|r}}
! {{recon|r}}
! {{recon|w}}
! {{recon|w}}
! {{recon|y}}|-
! {{recon|y}}
|-
! Late PNSem
! Late PNSem
! {{recon|b}}
! {{recon|b}}
IlL
138,989
edits