Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Germian/Adverbs: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Germian/Adverbs
(view source)
Revision as of 18:12, 19 February 2024
29 bytes added
,
19 February
→Adverb
Revision as of 18:05, 19 February 2024
(
view source
)
Jeppesper
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 18:12, 19 February 2024
(
view source
)
Jeppesper
(
talk
|
contribs
)
(
→Adverb
)
Newer edit →
Line 160:
Line 160:
|-
|-
| {{term|nite}} || not
| {{term|nite}} || not
|-
| {{term|noite}} || never
|-
|-
| {{term|}} || obediently
| {{term|}} || obediently
Jeppesper
1,591
edits