1,590
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 97: | Line 97: | ||
|- | |- | ||
| {{term|fol}} || full | | {{term|fol}} || full | ||
|- | |- | ||
| {{term|freemd}} || strange | | {{term|freemd}} || strange | ||
Line 517: | Line 515: | ||
|- | |- | ||
| {{term|foster-}} || foster- | | {{term|foster-}} || foster- | ||
|- | |||
| {{term|fund-}} || found- | |||
|- | |- | ||
| {{term|fuur-}} || great- | | {{term|fuur-}} || great- |
edits