53
edits
Sadiemydog (talk | contribs) mNo edit summary |
Sadiemydog (talk | contribs) mNo edit summary |
||
Line 30: | Line 30: | ||
|- | |- | ||
| l || '''l'''ärvi || '''l'''ake | | l || '''l'''ärvi || '''l'''ake | ||
|- | |||
| ɭ || çva'''ll''' || rougly like ca'''rl''' | |||
|- | |- | ||
| m || '''m'''eñe || '''m'''an | | m || '''m'''eñe || '''m'''an |
edits