Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aarlaansc: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aarlaansc
(view source)
Revision as of 13:29, 11 May 2013
27 bytes added
,
11 May 2013
m
→Nouns, gender and number
Revision as of 22:39, 10 May 2013
(
view source
)
Llyn
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Greetings
)
← Older edit
Revision as of 13:29, 11 May 2013
(
view source
)
Llyn
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Nouns, gender and number
)
Newer edit →
Line 356:
Line 356:
|neuter
|neuter
|heart
|heart
|-
|dij
|dijs
|common
|day
|-
|-
|ouw
|ouw
Llyn
886
edits