174
edits
Luzset Zari (talk | contribs) (Created page with "===Consonants=== {| class="wikitable" |- ! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text |- | m || n || Example || Example || |- | Example || Exampl...") |
Luzset Zari (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 20: | Line 20: | ||
! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text | ! Header text !! Header text !! Header text !! Header text !! Header text | ||
|- | |- | ||
| | | || || Example || Example || u | ||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || o | | Example || Example || Example || Example || o | ||
|- | |||
| ɛ || Example || Example || Example || ɑ | |||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || | | Example || Example || Example || Example || | ||
|- | |- | ||
| Example || Example || Example || Example || Example | | Example || Example || Example || Example || Example | ||
|} | |} |
edits