Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
User:MIGUELbM/Muna v2.8: Difference between revisions
User page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
User:MIGUELbM/Muna v2.8
(view source)
Revision as of 19:08, 11 March 2015
23 bytes added
,
11 March 2015
→Romanization
Revision as of 19:06, 11 March 2015
(
view source
)
MIGUELbM
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
← Older edit
Revision as of 19:08, 11 March 2015
(
view source
)
MIGUELbM
(
talk
|
contribs
)
(
→Romanization
)
Newer edit →
Line 251:
Line 251:
|i
|i
|i
|i
|-
|ɒ
|q
|-
|-
|o
|o
Line 266:
Line 269:
|iː
|iː
|ii
|ii
|-
|ɒː
|qq
|-
|-
|oː
|oː
MIGUELbM
875
edits