1,549
edits
Line 399: | Line 399: | ||
|- | |- | ||
| {{term|fjuucon}} || fusion | | {{term|fjuucon}} || fusion | ||
|- | |||
| {{term|herm}} || hermaphrodite | |||
|- | |- | ||
| {{term|ine(-sec/-kjon)}} || endo/cis (endosex/cisgender) | | {{term|ine(-sec/-kjon)}} || endo/cis (endosex/cisgender) |
edits