Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 214: | Line 214: | ||
|n, t | |n, t | ||
|era | |era | ||
|- | |||
|gamma | |||
|v | |||
|think | |||
|- | |- | ||
|gea | |gea | ||
Line 454: | Line 458: | ||
|n, t | |n, t | ||
|time | |time | ||
|- | |||
|lehes | |||
|v | |||
|know | |||
|- | |- | ||
|lekka | |lekka |