7,915
edits
(→Vowels) |
(→Vowels) |
||
Line 146: | Line 146: | ||
|- | |- | ||
| '''Low''' || || /a/ || | | '''Low''' || || /a/ || | ||
|} | |||
{| | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|- | |||
| Example || Example || Example | |||
|} | |} | ||
edits