Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Volapűük nulíik: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Volapűük nulíik
(view source)
Revision as of 19:33, 25 January 2019
4 bytes removed
,
25 January 2019
→Posession
Revision as of 19:30, 25 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Posession
)
← Older edit
Revision as of 19:33, 25 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Posession
)
Newer edit →
Line 641:
Line 641:
||-m-
||-m-
||-mt-
||-mt-
|
|
-mz-
|
colspan ="4"
-mz-
|
|-mz-
|
|
|-mz-
|
|
|-mz-
|
|-
|-
!feminine
!feminine
ArmasUkko
527
edits