7,915
edits
Line 232: | Line 232: | ||
|- | |- | ||
|L||lp||lt||lk||lb||ld||lg||-||-||-||-||-||-||-||-||lv||lr||ly | |L||lp||lt||lk||lb||ld||lg||-||-||-||-||-||-||-||-||lv||lr||ly | ||
|- | |||
| M || mp|| -|| -|| mb || -|| -|| - ||mph||-|| - || -||-||-||-||mv||-||- | | M || mp|| -|| -|| mb || -|| -|| - ||mph||-|| - || -||-||-||-||mv||-||- | ||
|- | |- |
edits