Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Germian/Nouns: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Germian/Nouns
(view source)
Revision as of 17:07, 7 January 2024
79 bytes added
,
7 January
→Sexology
Revision as of 17:06, 7 January 2024
(
view source
)
Jeppesper
(
talk
|
contribs
)
(
→Attraction & Reproduction
)
← Older edit
Revision as of 17:07, 7 January 2024
(
view source
)
Jeppesper
(
talk
|
contribs
)
(
→Sexology
)
Newer edit →
Line 196:
Line 196:
|-
|-
| {{term|biulogic sec}} || biological sex
| {{term|biulogic sec}} || biological sex
|-
| {{term|atracun}} || attraction
|-
| {{term|repruduktsii}} || reproduction
|-
|-
|}
|}
Jeppesper
1,594
edits