1,279
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 189: | Line 189: | ||
|- | |- | ||
|colspan="2"| ''Raoþ'' || Power, Strength, Control || | |colspan="2"| ''Raoþ'' || Power, Strength, Control || | ||
|- | |||
|colspan="2"| ''Nasim'' || Beauty, Beautiful || | |||
|} | |} |
edits