Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Westlandish: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Westlandish
(view source)
Revision as of 15:40, 31 August 2018
3 bytes added
,
31 August 2018
→Consonant Gradation
Revision as of 15:40, 31 August 2018
(
view source
)
Rebecca Ashling
(
talk
|
contribs
)
(
→Consonant Gradation
)
← Older edit
Revision as of 15:40, 31 August 2018
(
view source
)
Rebecca Ashling
(
talk
|
contribs
)
(
→Consonant Gradation
)
Newer edit →
Line 354:
Line 354:
|-
|-
| -||ls||lx
| -||ls||lx
|-
| - || lk|| lj
| - || lk|| lj
|-
|-
Rebecca Ashling
7,915
edits