Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Hetomic: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Hetomic
(view source)
Revision as of 06:36, 10 July 2018
37 bytes removed
,
10 July 2018
m
→Vowels
Revision as of 06:35, 10 July 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Vowels
)
← Older edit
Revision as of 06:36, 10 July 2018
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Vowels
)
Newer edit →
Line 131:
Line 131:
|-
|-
! style="" |Mid
! style="" |Mid
|
|
ɛ
|
ø
|
œ
| ə
| ə
| o
|-
! style="" |Open-mid
| ɛ
|
|
| ɔ
| ɔ
|-
|-
IlL
138,759
edits