Haoli/Personal names: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 195: | Line 195: | ||
|- | |- | ||
|''Aðhioganatren'' || ''Aðhioganat'' || Gift from God || | |''Aðhioganatren'' || ''Aðhioganat'' || Gift from God || | ||
|- | |||
|colspan="2"| ''Elmunnasim'' || Created-beauty || | |||
|} | |} |