Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Pradiul/Lexicon: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Pradiul/Lexicon
(view source)
Revision as of 00:23, 20 December 2014
20 bytes added
,
20 December 2014
m
→I
Revision as of 23:57, 19 December 2014
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→P
)
← Older edit
Revision as of 00:23, 20 December 2014
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→I
)
Newer edit →
Line 91:
Line 91:
|-
|-
!Trây!!Meaning (English)!!Etymology!!Notes
!Trây!!Meaning (English)!!Etymology!!Notes
|-
|ian||plant||||
|-
|-
!colspan="4"|
!colspan="4"|
=== J ===
=== J ===
|-
|-
IlL
138,759
edits