Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Cleepoyish: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Cleepoyish
(view source)
Revision as of 22:29, 6 August 2024
31 bytes added
,
6 August 2024
m
→Orthography
Revision as of 22:26, 6 August 2024
(
view source
)
Vrianne
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Umlaut
)
← Older edit
Revision as of 22:29, 6 August 2024
(
view source
)
Vrianne
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Orthography
)
Newer edit →
Line 564:
Line 564:
| /mː/
| /mː/
| [m]
| [m]
|-
| Mn, mn
| /mː/
| [mn] [m]
|-
|-
| Nn, nn
| Nn, nn
Vrianne
Bots
2,558
edits