Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoma/Dictionary: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoma/Dictionary
(view source)
Revision as of 13:13, 1 September 2013
3 bytes removed
,
1 September 2013
→Dictionary
Revision as of 13:10, 1 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
← Older edit
Revision as of 13:13, 1 September 2013
(
view source
)
Juhhmi
(
talk
|
contribs
)
(
→Dictionary
)
Newer edit →
Line 169:
Line 169:
|n
|n
|wind
|wind
|-
|ennire
|a
|fast
|-
|-
|ennu
|ennu
Line 181:
Line 177:
|n
|n
|storm
|storm
|-
|ese
|a
|fast
|-
|-
|etty
|etty
Juhhmi
1,439
edits