Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aoli: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aoli
(view source)
Revision as of 15:44, 2 June 2018
87 bytes removed
,
2 June 2018
→Articles
Revision as of 15:44, 2 June 2018
(
view source
)
Iancgil
(
talk
|
contribs
)
(
→Articles
)
← Older edit
Revision as of 15:44, 2 June 2018
(
view source
)
Iancgil
(
talk
|
contribs
)
(
→Articles
)
Newer edit →
Line 211:
Line 211:
|-
|-
!Gender !! Article !! Singular !! Plural
!Gender !! Article !! Singular !! Plural
|-
!rowspan="2"|Neuter || Definite
|colspan="2"| von
|-
!Indefinite
|colspan="2"| lhon
|-
|-
!rowspan="2"|Feminine || Definite
!rowspan="2"|Feminine || Definite
Iancgil
1,279
edits