Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Dwendish: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Dwendish
(view source)
Revision as of 03:40, 2 July 2018
67 bytes removed
,
2 July 2018
→Vowels
Revision as of 03:38, 2 July 2018
(
view source
)
Rebecca Ashling
(
talk
|
contribs
)
(
→Vowels
)
← Older edit
Revision as of 03:40, 2 July 2018
(
view source
)
Rebecca Ashling
(
talk
|
contribs
)
(
→Vowels
)
Newer edit →
Line 141:
Line 141:
{| class="wikitable"
{| class="wikitable"
|-
|-
!
Header text
!! Front !! Back
!
!! Front !! Back
|-
|-
| Hiɡh ||
Example
||
Example
|
''''''
Hiɡh
''''''
||
i
||
u
|-
|-
|
Example || Example || Example
|
'''Low''
|-
| Example || Example || Example
|}
|}
Rebecca Ashling
7,915
edits