577
edits
m (→Nouns) |
m (→Nouns) |
||
Line 82: | Line 82: | ||
| "I" || "am" || "writer" || "of" || "book" | | "I" || "am" || "writer" || "of" || "book" | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" | '' | | colspan="4" | ''I <span style="color:blue">write</span> a book.'' | ||
|- | |||
| colspan="4" | ''I am <span style="color:blue">a writer of</span> a book.'' | |||
|} | |} | ||
edits