Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Volapűük nulíik: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Volapűük nulíik
(view source)
Revision as of 19:29, 25 January 2019
1 byte added
,
25 January 2019
→Posession
Revision as of 19:28, 25 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Posession
)
← Older edit
Revision as of 19:29, 25 January 2019
(
view source
)
ArmasUkko
(
talk
|
contribs
)
(
→Posession
)
Newer edit →
Line 657:
Line 657:
||-p-
||-p-
||-pt-
||-pt-
||-ps-
|
|colspan =4"
|-ps-
||
-ps-
||
||
-ps-
||
||
-ps-
||
|-
|-
!rowspan ="1" colspan ="2" | inanimate
!rowspan ="1" colspan ="2" | inanimate
ArmasUkko
527
edits