Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Tigol/Proto-Tigol/Lexicon: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Tigol/Proto-Tigol/Lexicon
(view source)
Revision as of 13:46, 24 June 2014
26 bytes added
,
24 June 2014
m
→D
Revision as of 12:45, 24 June 2014
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→A
)
← Older edit
Revision as of 13:46, 24 June 2014
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→D
)
Newer edit →
Line 241:
Line 241:
|-
|-
|duoħī́n||v||||||let me fade, be erased
|duoħī́n||v||||||let me fade, be erased
|-
|duón||adj||||||free
|-
|-
!colspan="5"|
!colspan="5"|
=== Ð ===
=== Ð ===
|-
|-
IlL
138,759
edits