Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Tigol/Proto-Tigol/Lexicon: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Tigol/Proto-Tigol/Lexicon
(view source)
Revision as of 10:11, 17 August 2014
17 bytes removed
,
17 August 2014
m
→L
Revision as of 10:09, 17 August 2014
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→Ł
)
← Older edit
Revision as of 10:11, 17 August 2014
(
view source
)
IlL
(
talk
|
contribs
)
m
(
→L
)
Newer edit →
Line 498:
Line 498:
|-
|-
|lūhéin||v||||||let me become
|lūhéin||v||||||let me become
|-
!colspan="5"|
|-
|-
|lungé||f||||||scaffold
|lungé||f||||||scaffold
IlL
138,982
edits