7,915
edits
Line 252: | Line 252: | ||
| T || -|| -|| - ||- || -|| - || ts||tx||-|| - ||-|| - || -|| -||-||- | | T || -|| -|| - ||- || -|| - || ts||tx||-|| - ||-|| - || -|| -||-||- | ||
|- | |- | ||
| | | K || -|| -|| - || - || - || -|| ks|| kx||- ||- || - || - || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | B || - || - || - || - || -|| -|| bs || bx|| - || - || - || - || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | D || - || - || - || - || -|| -|| ds|| dx|| - || - || - || - || - || - || - || - | ||
|- | |- | ||
| | | S || sp|| st|| sk|| sb|| sd|| sg|| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - | ||
|-||- | |-||- | ||
| | | X || xp|| xt|| xk|| xb|| xd|| xg|| - || - || - || - || - || - || - || - || - || - | ||
|- | |||
|M||mp||-||-||mb||-||-||-||-||mph||-||-||mm||-||-||- | |||
|} | |} | ||
edits