7,915
edits
Line 265: | Line 265: | ||
|- | |- | ||
|N||-||nt||-||-||nd||-||ns||nx||-||nth||-||-||nn||-||nl | |N||-||nt||-||-||nd||-||ns||nx||-||nth||-||-||nn||-||nl | ||
|- | |||
|Q||-||-||qk||-||-||qg||-||-||-||-||qkh||-||-||qq||- | |Q||-||-||qk||-||-||qg||-||-||-||-||qkh||-||-||qq||- | ||
|- | |- |
edits