7,915
edits
Line 222: | Line 222: | ||
|- | |- | ||
| S || sp||st|| sk|| sb|| sd|| sg||-||-||-||-||-|| -|| -|| -||sv* || sr* || sy* | | S || sp||st|| sk|| sb|| sd|| sg||-||-||-||-||-|| -|| -|| -||sv* || sr* || sy* | ||
|- | |||
|L||lp||lt||lk||lb||ld||lg||-||-||-||-||-|| | |||
|- | |- | ||
|PH||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||phv*||phr*||phy* | |PH||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||phv*||phr*||phy* |
edits