7,915
edits
Line 235: | Line 235: | ||
|R||rp||rt||rk||-||-||-||-||-||-||rr||rv||rj | |R||rp||rt||rk||-||-||-||-||-||-||rr||rv||rj | ||
|- | |- | ||
|V||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | |V||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||vv||- | ||
|- | |||
|J||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||jj | |||
|} | |} | ||
edits