138,989
edits
m (→T) |
m (→W) |
||
Line 284: | Line 284: | ||
|- | |- | ||
|wårr||sleep; (metaphorically) be inactive|| || | |wårr||sleep; (metaphorically) be inactive|| || | ||
|- | |||
|wzau||seven|| || | |||
|- | |- | ||
|wüng||if (contrary to fact)|| || | |wüng||if (contrary to fact)|| || |
edits