138,989
edits
m (→T) |
m (→R) |
||
Line 245: | Line 245: | ||
|- | |- | ||
|rian||learn, study||Shamelessly stolen from Khmer|| | |rian||learn, study||Shamelessly stolen from Khmer|| | ||
|- | |- | ||
|Rohn||food|| || | |Rohn||food|| || | ||
Line 252: | Line 250: | ||
|rumm||and (coordinating clause)|| || | |rumm||and (coordinating clause)|| || | ||
|- | |- | ||
| | |Rüa||water|| || | ||
|- | |||
|rüpp||nine|| || | |||
|- | |- | ||
!colspan="4"| | !colspan="4"| |
edits