112
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 78: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| You (Pl.) || êr || eug || euêr | | You (Pl.) || êr || eug || euêr | ||
|- | |||
| They || þē|| þëm || þēr | |||
|- | |||
| You (polite) || þér || þérum || þérs | |||
|} | |} | ||
== References == | == References == |
edits