138,989
edits
Line 325: | Line 325: | ||
| Ø | | Ø | ||
| Ø | | Ø | ||
|- | |||
! [[Bonzic languages|PBon]] | |||
| {{recon|''p''}} | |||
| {{recon|''b''}} | |||
| {{recon|''pʼ''}} | |||
| {{recon|''t''}} | |||
| {{recon|''d''}} | |||
| {{recon|''tʼ''}} | |||
| {{recon|''s''}}, {{recon|x}} | |||
| {{recon|''ɣ''}} | |||
| {{recon|''c''}} | |||
| {{recon|''cʼ''}} | |||
| {{recon|''č''}} | |||
| {{recon|''ž''}} | |||
| {{recon|''čʼ''}} | |||
|- | |- | ||
! [[Koiƛoq̓ic languages|PKoi]] | ! [[Koiƛoq̓ic languages|PKoi]] |
edits