Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Germian/Nouns: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Germian/Nouns
(view source)
Revision as of 19:11, 15 July 2024
34 bytes added
,
15 July 2024
no edit summary
Revision as of 17:28, 6 March 2024
(
view source
)
Jeppesper
(
talk
|
contribs
)
(
→Sexology
)
← Older edit
Revision as of 19:11, 15 July 2024
(
view source
)
Jeppesper
(
talk
|
contribs
)
No edit summary
Newer edit →
Line 21:
Line 21:
|-
|-
| {{term|breihin}} || brain
| {{term|breihin}} || brain
|-
| {{term|brosk}} || cartilage
|-
|-
| {{term|brost}} || breast, boob
| {{term|brost}} || breast, boob
Jeppesper
1,604
edits