Mariupol Gothic: Difference between revisions

m
Line 189: Line 189:
|-
|-
! Nominative
! Nominative
| минa </br>''mīnа''
| минaнс </br> ''mīnаns''
|-
! Vocative
| минa </br>''mīnа''
| минa </br>''mīnа''
| минaнс </br> ''mīnаns''
| минaнс </br> ''mīnаns''
84

edits