Template:IPA keys: Difference between revisions

m
no edit summary
No edit summary
mNo edit summary
 
Line 64: Line 64:
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for standard Knrawi|Knrawi]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for standard Knrawi|Knrawi]]
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Koṭärt|Koṭärt]]
|-
|-
| style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]]
| style="text-align: center;"| [[IPA for Kunarek|Kunarek]]