138,984
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 28: | Line 28: | ||
|- | |- | ||
| ''asjt'' || || adj || big | | ''asjt'' || || adj || big | ||
|- | |||
| ''caebhasj'' || || v || protect | |||
|} | |} | ||
[[Category:Xaetjeon]][[Category:Dictionaries]] | [[Category:Xaetjeon]][[Category:Dictionaries]] |
edits