Open main menu
Home
Random
Log in
Settings
About Linguifex
Disclaimers
Linguifex
Search
Aethêllan: Difference between revisions
Page
Discussion
← Older edit
Newer edit →
Aethêllan
(view source)
Revision as of 04:40, 1 March 2015
23 bytes removed
,
1 March 2015
→Diphthongs
Revision as of 04:39, 1 March 2015
(
view source
)
Vii
(
talk
|
contribs
)
(
→Vowels
)
← Older edit
Revision as of 04:40, 1 March 2015
(
view source
)
Vii
(
talk
|
contribs
)
(
→Diphthongs
)
Newer edit →
Line 158:
Line 158:
| ey
| ey
| '''eɪ'''
| '''eɪ'''
|-
| ó
| '''əʊː'''
|-
|-
| ôe
| ôe
| '''
ɔ
:'''
| '''
əʊ
:'''
|-
|-
| ÿ
| ÿ
Line 169:
Line 166:
|-
|-
| ŷe
| ŷe
|'''
ɪəː
'''
|'''
iə:
'''
|-
|-
| ae
| ae
Vii
164
edits