164
edits
(→Vowels) |
|||
Line 158: | Line 158: | ||
| ey | | ey | ||
| '''eɪ''' | | '''eɪ''' | ||
|- | |||
| ó | |||
| '''əʊː''' | |||
|- | |- | ||
| ôe | | ôe | ||
| ''' | | '''ɔɪ''' | ||
|- | |- | ||
| ŷe | | ŷe | ||
Line 167: | Line 170: | ||
| ae | | ae | ||
|'''aɪ''' | |'''aɪ''' | ||
|- | |||
|ai | |||
|'''aɪ:''' | |||
|- | |- | ||
| eo | | eo | ||
|'''əj''' | |'''əj''' | ||
|} | |} | ||
==Vowels== | ==Vowels== |
edits